ÓCopyright 2008 Commander Bilgisayar ve Video Kayıt Stüdyosu 0322 453 20 54. All Rights Reserved
msz-ge serisi
MSZ-GE Deluxe Power Inverter Duvar Tipi Split Klima Serisi
Sessiz Çalışma
Bu seride fan hızı ayarlarına "Sesiz Mod” eklenmiştir. "Sessiz Mod” sayesinde MSZ-GE35VA ve daha küçük modellerde 20dB'nin altında süper sessiz çalışma sağlanmıştır. Bu süper sessiz çalışma yatak odaları için mükemmeldir; o kadar sessizdir ki çalışıp çalışmadığını kontrol edeceksiniz.

”i save (hafıza)” Modu
”i save (hafıza)” tercih edilen (daha önceden ayarlanmış) sıcaklığa uzaktan kumandadaki tek bir düğmeye basarak geri dönmeyi sağlayan basitleştirilmiş bir ayar fonksiyonudur. Daha önce ayarlanmış olan sıcaklığa hemen geri dönmek için aynı düğmeye iki kez arka arkaya basmanız yeterlidir. Bu özelliğin kullanımı konforu artırıp, gereksiz uygulamaları azaltır. Ayrıca en uygun iklimlendirme ayarlarının oluşturulmasına ve enerji tüketiminde tasarrufa katkı sağlar. Örneğin, odadan çıkarken ya da uyurken enerji tasarrufu sağlanır.

A enerji sınıfı
Bu seride bütün modeller A enerji sınıfı düzeyindedir. İnverter teknolojisi  ve yüksek verimli ısı değiştirgecinin (kondenserin) birleşimi ile kayda değer enerji verimi sağlanmıştır. 4.59* EER (Enerji verimlilik oranı) ile A sınıfı standart bir inverter klimaya göre %30 daha fazla tasarruf sağlar ve %43 daha verimlidir. Isıtma performansı ile de dikkat çeken seri 3 kw’lık bir elektrikli ısıtıcıya göre %77’ ye varan tasarruf sağlar.
* 25 Modeli

Dış Üniteler
Standard ve ısıtıcılı  olmak üzere iki tip dış ünite mevcuttur.Isıtıcılı ünitelerde soğuk dış hava koşullarında görülebilecek donmayı önlemek için ünitelerin drenaj tavasına bir rezistanslı ısıtıcı monte edilmiştir.

Ne Zaman Isıtıcılı Model Tercih Edilmeli?
Aşağıdaki koşullardaki bölgelerde  sistem ısıtma modunda çalışırken dış ünitede yoğuşmadan dolayı oluşan su donabilir ve drenaj edilemeyebilir.
1) Soğuk dış hava sıcaklıkları (Hava sıcaklıkları bütün gün 0°C’nin üstüne çıkmıyor).
2) Çiğin sık görüldüğü (Dağlarda, dağlarla çevrili vadilerde,ormana yakın yerlerde, donmamış göllerin yakınında, göletlerde, nehirlerde, sıcak su kaynaklarında) yada kar yağışı olan bölgelerde.
Dış ünite tabanındaki suyun donmasını önlemek için ısıtıcılı bir ünite almanız tavsiye edilir. Lütfen bayiniz Doğuş Klima 'dan sizin için en uygun modeli önermesini isteyin.
msz-ge kumandası
duvar tipi klima
duvar tipi klima
msz-ge serisi teknik özellikler
RSS
Kampanyalar          Fiyatlar            Referanslar        Hakkımızda           İletişim