Firmamız 1985 yılından gelen birikimleriyle,  MITSUBISHI ELECTRIC KLİMA SİSTEMLERİ'ne bağlı yetkili bayii ve yetkili servis sözleşmemiz gereği  bir çatı altında toplanarak 2005 yılında Isıtma, soğutma, havalandırma ve klima (İklimlendirme, HVAC sistemleri ) sektöründe taahhüt hizmetleri, malzeme temini ve satış sonrası hizmet konularında faaliyet göstermeye başlamıştır.
Kalite Politikamız; kaliteli ileri teknoloji ile taahhüt edilen sürede, eğitimli teknik personeller sayesinde müşteri memnuniyetine ulaşmak için sürekli iyileştirme faaliyetlerimiz ile çevremize duyarlı bir şekilde başarımızı zirveye taşımaktır.

     Misyonumuz; bilgi, teknoloji ve enerji odaklı olmak, paylaşımcı, katılımcı ve bilgilendirici, çevreye duyarlı enerji tasarruflu ürünler kullanmaktır.

     Günümüzde iklimlendirme (Isıtma-sogutma- havalandırma)kişiler için konfor olmaktan çıkıp zaruri bir ihtiyaç olmuştur. Son yıllarda artan bu talebe hizmet olarak en iyi cevap verebilecek firmaların teknik bilgi ve beceri olarak kendini sürekli geliştiren, eğitime önem veren ve işini mükemmel yapmak adına işine yatırım yapan firmalardan biri olduğumuzu düşünmekteyiz.

     Bu ilkelerle yola çıkan firmamız, bireysel ve merkezi konfor klimaları, hassas kontrollü klimalar, havalandırma sistemleri, endüstriyel tip klima cihaz uygulamaları, değişken debilir soğutucu akışkanlı (VRF-VRV) sistemler, ısı geri kazanım cihazları(LOSSNAY, VAM) soğutma grupları, mekanik tesisat, konularında hizmet vermektedir.
Kuruluş yılından itibaren hizmet verdiği alanlarda bir çok projeyi başarıyla tamamlayan firmamız yüksek kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

     2005 Yılı itibariyle Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi (TSE-HYB)  belgesine haizdir.
Bilginize sunar, her türlü ihtiyacınızda DOĞUŞ KLİMA olarak müşterilerimizin hizmetinde olduğumuzu hatırlatırız..

     DOĞUŞ KLİMA Servis birimi müşterisine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi benimsemiştir. Bu amaçla alanında en yetkin ilgili ve müşteri odaklı teknik personel ile söz konusu hizmetleri yüksek kalitede vermeyi hedeflemiştir. Servis hizmetlerimizin  kalitesini ve başarısını artırmak amacıyla teknik ekiplerimizin tümü gerekli olan konularda eğitim, kurs ve gerekli sertifikalarını almışlardır.İlerleyen teknoloji doğrultusunda bu birikimi geliştirmeye devam etmektedirler. Müşterilerimize uygun teknik hizmeti en kısa zamanda uygun yedek parça ve kaliteli işçilik ile hizmetini vermektedir.

     Firmamız  kalite sistemi çerçevesinde oluşturulan sistem sayesinde çağımızın gerektirdiği işletme standardını yakalama amacıyla Teknik Servis departmanını da bu çerçevede yapılandırmıştır. Tahahütü ve satışı yapılan her ürün firmamızın sahip olduğu TSE (HYB) belge standartlarına göre monte edilir ve yetkili teknik personelimiz tarafından çalıştırılarak kullanıcıya teslim edilir. Ürünlerin garanti süreci yetkili personelimizin tesliminden sonra başlar. Cihazlar devreye alındığı tarihten itibaren sistemimizde kayıt altına alınır ve gerekli bakım kontrolleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca bu takip sistemi ile imzalanan bakım sözleşmeleri takip edilmekte ve periyodik bakımlar zamanında yapılmaktadır. Ürün garantisinin yanı sıra, verilen hizmetler ve yedek parçalar da garanti kapsamında ele alınmaktadır.

Firmamızın bakım hizmeti verdiği işler :

 • Merkezi Sistem Fancoiller
 • Santraller
 • Isı Geri Kazanım Cihazları
 • Soğutma Grupları
 • VRF-VRV Sistemleri
 • Havalandırma Sistemleri
 • Hassas Kontrollü Klimalar
 • Hastane, Ameliyathane ve Hijyen Klima Santralleri
 • Split Klimalar
 • Aspiratör ve Fanlar
 • Merkezi Sistemler
 • Hava Perdeleri
        

ÓCopyright 2008 Commander Bilgisayar ve Video Kayıt Stüdyosu 0322 453 20 54. All Rights Reserved
RSS
Kampanyalar          Fiyatlar            Referanslar        Hakkımızda           İletişim